Natalia  

Rewelacyjny DJ! Bardzo sympatyczny, energiczny i zrobi wszystko, żeby oderwać każdego od stołu. Bardzo długo szukałam kogoś na nasze przyjęcie weselne, a Bartek to zdecydowanie najlepszy wybór. Szczere polecam w 100% ! Goście byli zachwyceni. Dziękujemy jeszcze raz za świetną zabawę


Dominika 


Polecamy każdej Parze DJ Bartus. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, ciągle uśmiechnięty, mega pozytywny.
Cudowne prowadzenie, gry i zabawy prześmieszne, rozkręcające całą imprezę. Bartku bardzo dziękujemy Ci za obecność i tak rewelacyjną obsługę naszego wesela. Pozdrawiamy!  


Aleksandra 


W 100% polecam Zabawa z takim dj to gwarancja udanej imprezy .Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz Pozdrawiamy i jeszcze raz dziekujemy za rozbawianie naszych gości zwłaszcza najmłodszych.

Patrycja 


Bartek to Dj pełen profesjonalizmu i uśmiechu. Nie da się przy nim nudzić. Prowadzi swoje zabawy, które każdego, nawet najbardziej wymagającego gościa wyciągną na parkiet. Świetny i bezproblemowy człowiek, z którym da się dogadać w każdej kwestii. Muzyką dopasowuje się do gości. Zawsze stuprocentowo przygotowany do imprezy. Szczerze polecam!  


Zobacz resztę :